Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Stradunach

"Gwiazda, która straciła blask" - przedstawienie bożonarodzeniowe

Uczniowie klasy 2a przygotowali jasełka szkolne pt. „Gwiazda, która straciła blask”. Zaprezentowali poruszającą historię o dobru i życzliwości. W kolejnych scenach dzieci pokazały, jak ważne są drobne gesty: pomoc potrzebującym, dzielenie się z innymi oraz pamięć o osobach samotnych. Występ wzbogacił chór szkolny, którego taniec i śpiew wprowadził wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój. Jasełka były pięknym przypomnieniem, że każdy z nas może czynić dobro i mieć wpływ na innych. Serdecznie dziękujemy pani Ani Borsukiewicz za przygotowanie pięknej scenografii, która nadała przedstawieniu wyjątkowy, świąteczny charakter.

Małgorzata Cwalina

Galeria zdjęć

IMG_6669 IMG_6672 IMG_6674 IMG_6679 IMG_6681 IMG_6686 IMG_6688 IMG_6689 IMG_6692 IMG_6694 IMG_6696 IMG_6703 IMG_6704 IMG_6706 IMG_6707 IMG_6710 IMG_6713 IMG_6714 IMG_6716 IMG_6721 IMG_6723 IMG_6724 IMG_6728 IMG_6729 IMG_6733 IMG_6736 IMG_6739 IMG_6742 IMG_6749 IMG_6756 IMG_6760 IMG_6768 IMG_6774 IMG_6776 IMG_6782
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności