Moja przyjaciółka pszczółka - konkurs świetlicowy
W konkursie organizowanym przez świetlicę szkolną, pierwsze miejsca i nagrody otrzymali uczestnicy: Karolina Narkiewicz oraz Gabriel Mierzejewski. Dzieciom dziękujemy za zainteresowanie i udział życząc dalszych sukcesów.
Kinga Brzuzy
