Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Stradunach

2a w akcji!

Dzisiejsza (11.02.2026 r.) integracja uczniów klasy 2a w ełckim Laser Tagu to był strzał w dziesiątkę! Zamieniliśmy szkolne ławki na labirynty i trzeba przyznać – emocje były niesamowite. Było dużo biegania, trochę strategii i przede wszystkim masa śmiechu. Najważniejsze, że działaliśmy jako jedna drużyna (choć rywalizacja była zacięta!). Adrenalina trzyma nas do teraz, a poziom integracji skoczył o 100%! Wielkie podziękowania dla ekipy Laser Tag Ełk za świetną atmosferę i wspólną zabawę. Było super!

Małgorzata Cwalina

Galeria zdjęć

2a w akcji! Wyjście integracyjne 3 2a w akcji! Wyjście integracyjne 2 2a w akcji! Wyjście integracyjne 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności