Biwak integracyjny kl. 3-4
W dniach 18–19 czerwca uczniowie klas 3–4 uczestniczyli w biwaku integracyjnym w Ośrodku Wypoczynkowym w Malinówce Wielkiej.
Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja do spędzenia nocy poza domem, co z pewnością było ważnym i pełnym emocji doświadczeniem. Uczniowie mogli sprawdzić swoją samodzielność, wspólnie spędzić czas oraz lepiej się poznać.
Biwak był także doskonałą okazją do integracji poza szkolnymi murami. Wspólne zabawy, rozmowy, aktywności na świeżym powietrzu i wieczorne chwile spędzone razem sprzyjały budowaniu relacji, wzajemnej pomocy i poczucia wspólnoty.
Wychowawcy kl. 3-4
