XVI Gminny Konkurs Recytatorski "Rozwijamy młode talenty"
16 czerwca w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach odbył się XVI Gminny Konkurs Recytatorski „Rozwijamy Młode Talenty”, który zgromadził wielu młodych miłośników poezji i literatury. Uczestnicy zachwycali publiczność oraz jury interpretacjami utworów, prezentując nie tylko doskonałą pamięć, ale także wrażliwość i kulturę słowa.
Naszą szkołę reprezentowały: Maria Świerczyńska (kl. 3), Liliana Biedulska (kl. 4), Nadia Tabor (kl. 5b), Katarzyna Sulewska (kl. 6) oraz Weronika Kosakowska (kl.8). Każda z dziewcząt z ogromnym zaangażowaniem przygotowała swój występ i godnie reprezentowała naszą społeczność szkolną.
Szczególne powody do radości przyniosły wyniki konkursu. Maria Świerczyńska zdobyła I miejsce, natomiast Nadia Tabor i Weronika Kosakowska wywalczyły II miejsca w swoich kategoriach wiekowych, uzyskując tytuły laureatek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczkom. Jesteśmy dumni z ich odwagi, talentu oraz pasji do pięknego posługiwania się językiem ojczystym. Dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły i życzymy kolejnych sukcesów na recytatorskiej scenie!
Magdalena Zubrzycka

