Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dzień Edukacji Narodowej - Pasowanie na ucznia pierwszej klasy

   13 października w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który został połączony z pasowaniem uczniów klasy pierwszej. Podczas uroczystości uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom szkoły za trud i zaangażowanie, które wkładają w ich edukację i wychowanie. W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klas młodszych oraz szkolny chór. Zgromadzona publiczność przeżywała chwile wzruszenia przeplatane salwami śmiechu. Podczas apelu gościliśmy ks. Piotra Walczaka oraz licznie zgromadzonych rodziców na czele z Radą Rodziców Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach. W swoim przemówieniu pani Dyrektor Agnieszka Węgłowska zwróciła się do wszystkich zebranych gości dziękując za wspólne zaangażowanie w kształtowaniu młodych umysłów. Na ręce pracowników szkoły w imieniu wszystkich rodziców podziękowania złożyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Agata Musiałkiewicz oraz pani Diana Dawidowska. Apel zakończyła krótka część artystyczna klasy pierwszej oraz uroczyste pasowanie. Samorząd Uczniowski pod opieką pani Urszuli Czapczyk przekazał na ręce nauczycieli symboliczne kwiaty.  

   Przygotowaniem części artystycznej zajęły się panie Joanna Białek, Małgorzata Cwalina, Anna Ampuła z Magdą Mejer wraz ze swoimi klasami. Nad występem szkolnego chóru czuwała pani Ewa Soliwoda. Występ uczniów klasy pierwszej został przygotowany przez panią Magdalenę Zubrzycką, a przesympatyczna niespodzianka przez panią Ewę Soliwodę. Nad aranżacją wizualną czuwały panie Anna Borsukiewicz i Aneta Kilczewska. Opieką techniczną podczas apelu zajęli się uczniowie klasy 8. Całość została udokumentowana przez panie Beatę Chmielewską i Annę Borsukiewicz. 

Magdalena Zubrzycka

Galeria zdjęć

Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 50 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 49 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 48 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 47 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 46 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 45 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 44 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 43 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 42 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 41 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 40 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 39 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 38 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 37 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 36 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 35 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 34 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 33 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 32 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 31 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 30 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 29 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 28 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 27 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 26 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 25 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 24 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 23 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 22 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 21 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 20 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 19 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 18 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 17 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 16 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 15 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 14 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 13 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 12 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 11 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 10 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 9 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 8 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 7 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 6 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 5 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 4 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 3 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 2 Dzień Edukacji Narodowej / Pasowanie uczniów klasy pierwszej 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.