Spotkanie z policjantem - bezpieczne ferie
16 stycznia, tuż przed feriami zimowymi, w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszem policji. Celem wizyty było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Policjant w przystępny i zrozumiały sposób opowiedział o bezpiecznych zabawach na śniegu i lodzie, zasadach poruszania się po drodze oraz właściwym zachowaniu w kontaktach z nieznajomymi. Przy tej okazji życzymy naszym uczniom udanego, radosnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego.
