Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w klasach 0 – III

W kwietniu na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest podnoszenie świadomości społecznej na temat tego zjawiska. Nasza szkoła również włączyła się w akcję na znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu. Aby wyjaśnić uczniom czym jest autyzm, przybliżyć im zachowanie i sposób postrzegania świata osób z autyzmem, nauczyciele przeprowadzili pogadanki oraz zaprezentowali filmy edukacyjne. Dzieci wykonywały plakaty oraz rozdawały symboliczne motyle.

Uczniowie klas 0 – III wzięli także udział w konkursie plastycznym „Niebieski motyl”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej motyla – jednego z symboli autyzmu. Prace zostały wykonane w różnych technikach, a kolorem dominującym był niebieski. Spośród wszystkich uczestników jury konkursowe wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Milena Słowikowska – klasa II,

II miejsce – Zuzanna Bartoszewicz – O „B”,

III miejsce – Emilia Bernatowicz – klasa II.

Przyznano również dwa wyróżnienia – Zofia Zalewska  - 0 „A” oraz Zuzanna Miśków – klasa III B.

Zwycięzcy konkursu zostali nagrodzeni, a wszyscy uczniowie biorący udział otrzymali dyplomy. Serdeczne podziękowania i gratulacje dla uczestników konkursu! 

 

Magdalena Mejer

Galeria zdjęć

15 1 2 3 4 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.