Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Stradunach

"Szkoła na antenie" w radiu Bayer FM

12 stycznia 2026 r. uczennice: Wiktoria i Weronika z klasy 8 oraz Basia z klasy 3 wzięły udział w audycji radia Bayer FM pt. „Szkoła na antenie”. Dziewczyny opowiedziały słuchaczom o wydarzeniach, które miały miejsce w naszej szkole w I semestrze.

Rozmawiały także o postanowieniach noworocznych, dając słuchaczom mnóstwo inspiracji i motywacji na rozpoczynający się 2026 rok. Uczennice znakomicie poradziły sobie przed mikrofonem – są wręcz do tego stworzone! Już pod koniec marca ponownie wrócimy na antenę.

Uczennice do audycji zostały przygotowane przez panią Magdalenę Zubrzycką oraz pana Macieja Poddębskiego.

Koniecznie posłuchajcie nagrania!

https://bayerfm.eu/zespol-szkol-samorzadowych-w-stradunach-3/

 

 

Galeria zdjęć

Styczniowa audycja "Szkoła na antenie" w Bayer FM 1 Styczniowa audycja "Szkoła na antenie" w Bayer FM 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności