Turniej Czwórek Siatkarskich
W dniu 3.12.2025 w Prostkach odbył się Turniej Czwórek siatkarskich dziewcząt. Nasza reprezentacja w składzie: Wiktoria Wojsiat, Amelia Trzonkowska, Flavia Budnik, Olivia Lendo, Lena Sulima oraz Maria Nitkowska po ciężkich bojach zajęła 5 miejsce. Dziewczyny wykazały się charakterem i wolą walki co z pewnością zaprocentuje w kolejnych zmaganiach. Dodatkowo Wiktoria Wojsiat uzyskała tytuł najlepszej zawodniczki.
Opiekunem/ trenerem był Kajetan Korzeniowski.
Kajetan Korzeniowski
