Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

XIV Gminny Konkurs Recytatorski "Rozwijamy Młode Talenty"

22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim “Rozwijamy Młode Talenty” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. ks. Jana Twardowskiego. Cała uroczystość była przygotowana na wysokim poziomie. Kunszt recytatorski cieszył uszy zgromadzonych gości. Jak podkreślali Organizatorzy oraz przewodniczący Jury pan Krzysztof Piłat udział w takich wydarzeniach jest ważny i rozwijający, a każdy uczestnik niezależnie od wyniku jest zwycięzcą. Naszą szkołę reprezentowali:
- w kategorii 0-1; Wiktoria Pawińska, Maja Nitkowska
- w kategorii 2-3; Liliana Biedulska, Maria Nitkowska
- w kategorii 4-5; Katarzyna Sulewska, Jakub Kucharski
- w kategorii 6-8; Weronika Kosakowska

Serdecznie gratulujemy uczniom wytrwałości oraz pracy, którą włożyli w przygotowanie się do konkursu.

Zachęcamy do zapoznania się szerzej z konkursem na stronie internetowej Organizatora 

Magdalena Zubrzycka

Galeria zdjęć

IMG_0623 IMG_0624 IMG_0626 IMG_0627 IMG_0628 IMG_0633 IMG_0634 IMG_0636
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.