Andrzejki 4-8
27 listopada w naszej szkole odbyły się długo wyczekiwane andrzejki klas 4–8. Było wszystko, co tradycja nakazuje: wróżby z serduszek, lanie wosku, tańce, a nawet przewidywania przyszłości, które – miejmy nadzieję – spełnią się tylko te dobre!
Uczniowie bawili się znakomicie: jedni odkrywali imię przyszłej sympatii (oczywiście zupełnym przypadkiem trafiając na imię kolegi lub koleżanki z ławki), inni przy woskowych kształtach dopatrywali się przyszłych sukcesów i wspaniałej kariery
Było dużo śmiechu, dobrej muzyki i pyszności przygotowanych przez samorząd. Dziękujemy wszystkim za świetną atmosferę – jeśli wróżby mówią prawdę, to kolejne miesiące w naszej szkole zapowiadają się jeszcze bardziej magicznie!
Michał Czyżak
