Zabawa andrzejkowa klas 1-3
28 listopada, w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas 1–3. Był to wyjątkowo radosny i pełen emocji dzień, podczas którego dzieci mogły wspólnie świętować, bawić się i integrować.
O dobrą atmosferę oraz wspaniałą oprawę muzyczną zadbało PartyBox, dzięki któremu uczniowie od pierwszych minut dali się porwać tańcom, zabawom ruchowym i różnym muzycznym wyzwaniom.
W klasach uczniowie wzięli udział w różnych ciekawych wróżbach andrzejkowych. Tego dnia można było poznać swoją przyszłość lub… po prostu świetnie się bawić, odkrywając przygotowane niespodzianki.
Wszyscy bawili się znakomicie, a andrzejkowy klimat na długo pozostał w szkolnych rozmowach.
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

