Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Dni Patrona Szkoły św. Jana Pawła II

" Nie lękajcie się Miłości, która stawia człowiekowi wymagania" św. Jan Paweł II.
30 X 2023r. obchodziliśmy w szkole Dzień Patrona. Również w tym roku nie zabrakło wielu atrakcji i wyjątkowych chwil. Biegi sportowe, konkurs kulinarny dla rodzin, apel w ramach dnia papieskiego, poezja Karola Wojtyły, śpiew piosenek znanych i autorskich, taniec, ciekawostki z życia Św. Jana Pawła II. Wiele inicjatyw, które zostały dobrze przyjęte przez rodziców i uczniów. Zaangażowani uczniowie otrzymali nagrody w postaci medali, dyplomów czy słodkich upominków. Na koniec dnia uczniowie spotkali się na balu św. Jana Pawła II, na którym mogli zakosztować soku z cytryny czy tańczyć afrykańskie tańce. Ten dzień dla wielu uczniów pozostanie niezapomniany przez aktywny udział i ogromne zaangażowanie.

 

Galeria zdjęć

Apel - Dzień Patrona Szkoły 57 Apel - Dzień Patrona Szkoły 56 Apel - Dzień Patrona Szkoły 55 Apel - Dzień Patrona Szkoły 54 Apel - Dzień Patrona Szkoły 53 Apel - Dzień Patrona Szkoły 52 Apel - Dzień Patrona Szkoły 51 Apel - Dzień Patrona Szkoły 50 Apel - Dzień Patrona Szkoły 49 Apel - Dzień Patrona Szkoły 48 Apel - Dzień Patrona Szkoły 47 Apel - Dzień Patrona Szkoły 46 Apel - Dzień Patrona Szkoły 45 Apel - Dzień Patrona Szkoły 44 Apel - Dzień Patrona Szkoły 43 Apel - Dzień Patrona Szkoły 42 Apel - Dzień Patrona Szkoły 41 Apel - Dzień Patrona Szkoły 40 Apel - Dzień Patrona Szkoły 39 Apel - Dzień Patrona Szkoły 38 Apel - Dzień Patrona Szkoły 37 Apel - Dzień Patrona Szkoły 36 Apel - Dzień Patrona Szkoły 35 Apel - Dzień Patrona Szkoły 34 Apel - Dzień Patrona Szkoły 33 Apel - Dzień Patrona Szkoły 32 Apel - Dzień Patrona Szkoły 31 Apel - Dzień Patrona Szkoły 30 Apel - Dzień Patrona Szkoły 29 Apel - Dzień Patrona Szkoły 28 Apel - Dzień Patrona Szkoły 27 Apel - Dzień Patrona Szkoły 26 Apel - Dzień Patrona Szkoły 25 Apel - Dzień Patrona Szkoły 24 Apel - Dzień Patrona Szkoły 23 Apel - Dzień Patrona Szkoły 22 Apel - Dzień Patrona Szkoły 21 Apel - Dzień Patrona Szkoły 20 Apel - Dzień Patrona Szkoły 19 Apel - Dzień Patrona Szkoły 18 Apel - Dzień Patrona Szkoły 17 Apel - Dzień Patrona Szkoły 16 Apel - Dzień Patrona Szkoły 15 Apel - Dzień Patrona Szkoły 14 Apel - Dzień Patrona Szkoły 13 Apel - Dzień Patrona Szkoły 12 Apel - Dzień Patrona Szkoły 11 Apel - Dzień Patrona Szkoły 10 Apel - Dzień Patrona Szkoły 9 Apel - Dzień Patrona Szkoły 8 Apel - Dzień Patrona Szkoły 7 Apel - Dzień Patrona Szkoły 6 Apel - Dzień Patrona Szkoły 5 Apel - Dzień Patrona Szkoły 4 Apel - Dzień Patrona Szkoły 3 Apel - Dzień Patrona Szkoły 2 Apel - Dzień Patrona Szkoły 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.