Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Plakat promujący oszczędzanie"

O tym, że warto odkładać pieniądze na czarną godzinę, czyli oszczędzać, dorosłych nie trzeba przekonywać. A jak zachęcić do oszczędzania dzieci i skąd mają wiedzieć w jaki sposób to czynić? Uczniowie naszej szkoły już to wiedzą. Poprzez organizację konkursu plastycznego pt. “Plakat promujący oszczędzanie” uczniowie klas I-III kształcili nawyk systematycznego oszczędzania.

Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Oszczędzania przypadającego corocznie 31 października. 

Oceny prac konkursowej dokonała obiektywna i przesympatyczna komisja w składzie: Pani Ania, Pani Aneta oraz Pani Dorota.


wyniki konkursu:

I miejsce - Stanisław Holz klasa I

II miejsce -  Dominik  Sulik klasa I

III miejsce -  Milena Słowikowska klasa II


Wyróżnienie  - Daria Sulik klasa I

Wyróżnienie - Zuzanna Miśków klasa IIIb


Pozostali uczestnicy:

Inga Konopko klasa IIIa

Adam Kucharski klasa IIIa

Laura Sulik klasa IIIa

Paulina Woźniak klasa IIIa


Laura Sadowska klasa IIIb

Alan Makowski klasa IIIb


Antonina Piotrowicz klasa II

Emilia Bernatowicz klasa II

Michał Filutkowski klasa II

Liliana Biedulska klasa II

Nadia Samojluk klasa II


Gratulujemy uczestnikom konkursu.

A Ty? Jak włączysz swoje działania w ramach Światowego Dnia Oszczędzania?

Małgorzata Cwalina

 

Galeria zdjęć

Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 35 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 34 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 33 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 32 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 31 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 30 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 29 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 28 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 27 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 26 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 25 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 24 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 23 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 22 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 21 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 20 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 19 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 18 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 17 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 16 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 15 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 14 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 13 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 12 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 11 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 10 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 9 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 8 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 7 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 6 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 5 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 4 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 3 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 2 Szkolny konkurs plastyczny klas I-III 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.