Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Światowy Dzień Pluszowego Misia w zerówce

Światowy Dzień Pluszowego Misia 

 


 

Zagadki o znanych misiach, słuchanie wiersza Cz.Janczarskiego ,,Naprawiamy misia", taniec wesołych misiów - swobodna ekspresja do muzyki, ciekawostki o niedźwiadkach, to niektóre zagadnienia zrealizowane w grupie 0 B w Dzień Pluszowego Misia.

Kinga Brzuzy


 

W dniu 24 listopada 2023 roku dzieci z oddziału  przedszkolnego 0a uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Wszystkie przyniesione misie były bardzo wyjątkowe, każdy był inny. Podczas całego dnia dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszaki. Dzieci własnoręcznie przygotowały i ozdobiły opaski misiowe. Następnie odwiedziła nas p. Anetka Kilczewska, która przygotowała dzieciom niespodziankę – kodowankę. Dzieci z kolorowych kubeczków ułożyły buzię misia oraz nazwały emocje, które widziały na obrazkach z misiami. Uwieńczeniem obchodów Dnia Pluszowego Misia była piosenka o kochanym misiu oraz wiwaty na cześć wszystkich misiów, które przyszły dzisiaj z dziećmi do oddziału przedszkolnego.

Parę dni później, 27.11.2023r oddział przedszkolny 0a odwiedził szkolną bibliotekę. Przywitała nas p. Beata Chmielewska, która pomogła dzieciom w poznaniu misiowych bohaterów książek. Opowiadała o Misiu Puchatku, Maszy i Niedźwiadku, Księdze dżungli z misiem Baloo oraz misiu Paddingtonie. Nie zapomnieliśmy o misiu Uszatku, którego przygody będziemy przeżywać codziennie poprzez czytanie jego przygód z wypożyczonej w bibliotece książki  Cz. Janczarskiego „Nowi Przyjaciele Misia Uszatka”

Elżbieta Truszczyńska

Galeria zdjęć

Światowy Dzień Pluszowego Misia 59 Światowy Dzień Pluszowego Misia 58 Światowy Dzień Pluszowego Misia 57 Światowy Dzień Pluszowego Misia 56 Światowy Dzień Pluszowego Misia 55 Światowy Dzień Pluszowego Misia 54 Światowy Dzień Pluszowego Misia 53 Światowy Dzień Pluszowego Misia 52 Światowy Dzień Pluszowego Misia 51 Światowy Dzień Pluszowego Misia 50 Światowy Dzień Pluszowego Misia 49 Światowy Dzień Pluszowego Misia 48 Światowy Dzień Pluszowego Misia 47 Światowy Dzień Pluszowego Misia 46 Światowy Dzień Pluszowego Misia 45 Światowy Dzień Pluszowego Misia 44 Światowy Dzień Pluszowego Misia 43 Światowy Dzień Pluszowego Misia 42 Światowy Dzień Pluszowego Misia 41 Światowy Dzień Pluszowego Misia 40 Światowy Dzień Pluszowego Misia 39 Światowy Dzień Pluszowego Misia 38 Światowy Dzień Pluszowego Misia 37 Światowy Dzień Pluszowego Misia 36 Dzień pluszowego misia 35 Dzień pluszowego misia 34 Dzień pluszowego misia 33 Dzień pluszowego misia 32 Dzień pluszowego misia 31 Dzień pluszowego misia 30 Dzień pluszowego misia 29 Dzień pluszowego misia 28 Dzień pluszowego misia 27 Dzień pluszowego misia 26 Dzień pluszowego misia 25 Dzień pluszowego misia 24 Dzień pluszowego misia 23 Dzień pluszowego misia 22 Dzień pluszowego misia 21 Dzień pluszowego misia 20 Dzień pluszowego misia 19 Dzień pluszowego misia 18 Dzień pluszowego misia 17 Dzień pluszowego misia 16 Dzień pluszowego misia 15 Dzień pluszowego misia 14 Dzień pluszowego misia 13 Dzień pluszowego misia 12 Dzień pluszowego misia 11 Dzień pluszowego misia 10 Dzień pluszowego misia 9 Dzień pluszowego misia 8 Dzień pluszowego misia 7 Dzień pluszowego misia 6 Dzień pluszowego misia 5 Dzień pluszowego misia 4 Dzień pluszowego misia 3 Dzień pluszowego misia 2 Dzień pluszowego misia 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.