Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego

23 października 2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych w Stradunach pod opieką pana Radosława Krupińskiego wzięli udział w Mistrzostwach Gminy Ełk w Biegach przełajowych w Woszczelach. Impreza sportowa odbyła się pod patronatem Wójta gminy Ełk Tomasza Osewskiego. Wszyscy uczestnicy biegów dzielnie walczyli o jak najlepsze pozycje. Zdrowa rywalizacja i ogromny wysiłek fizyczny dały nam miejsca na podium. Pierwsze miejsca zajęły Magdalena Dobrzyńska (klasa II) oraz Helena Matulewicz (klasa VIII), a trzecie miejsce zajął Jan Podlecki (klasa I). Tuż za podium znaleźli się  Hania Gimier (klasa II), Juliusz Dawidowski (klasa III b), Lena Sulima (klasa IV), Nikola Truszkowska (klasa VI) oraz Gabriel Narkiewicz (klasa VIII). W ogólnym rankingu szkół po podliczeniu wszystkich punktów zdobyliśmy IV miejsce. Wszystkim uczestnikom biegów przełajowych serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni, że tak wspaniale reprezentowali naszą szkołę. 

Galeria zdjęć

Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 56 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 55 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 54 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 53 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 52 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 51 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 50 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 49 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 48 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 47 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 46 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 45 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 44 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 43 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 42 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 41 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 40 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 39 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 38 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 37 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 36 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 35 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 34 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 33 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 32 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 31 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 30 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 29 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 28 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 27 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 26 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 25 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 24 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 23 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 22 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 21 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 20 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 19 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 18 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 17 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 16 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 15 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 14 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 13 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 12 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 11 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 10 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 9 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 8 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 7 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 6 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 5 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 4 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 3 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 2 Mistrzostwa Gminy Ełk w Biegach przełajowych pod patronatem Wójta Gminy Ełk - Tomasza Osewskiego 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.