Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Żywa lekcja historii - polska husaria

20 października po raz kolejny uczniowie klas I-VIII mogli uczestniczyć w Żywej lekcji historii. Tym razem zobaczyli z jakimi trudnymi na polu walki spotykała się polska husaria. Jak zawsze uczniowie z zainteresowaniem słuchali Pana Jacentego, z zapałem przymierzali zbroję, chwytali za miecz. Dziękujemy za nieocenione doświadczenia.

Katarzyna Szuchnicka

Galeria zdjęć

Żywa lekcja historii - polska husaria 77 Żywa lekcja historii - polska husaria 99 Żywa lekcja historii - polska husaria 97 Żywa lekcja historii - polska husaria 96 Żywa lekcja historii - polska husaria 95 Żywa lekcja historii - polska husaria 94 Żywa lekcja historii - polska husaria 98 Żywa lekcja historii - polska husaria 92 Żywa lekcja historii - polska husaria 91 Żywa lekcja historii - polska husaria 93 Żywa lekcja historii - polska husaria 90 Żywa lekcja historii - polska husaria 88 Żywa lekcja historii - polska husaria 89 Żywa lekcja historii - polska husaria 87 Żywa lekcja historii - polska husaria 82 Żywa lekcja historii - polska husaria 85 Żywa lekcja historii - polska husaria 84 Żywa lekcja historii - polska husaria 83 Żywa lekcja historii - polska husaria 86 Żywa lekcja historii - polska husaria 81 Żywa lekcja historii - polska husaria 76 Żywa lekcja historii - polska husaria 80 Żywa lekcja historii - polska husaria 79 Żywa lekcja historii - polska husaria 78 Żywa lekcja historii - polska husaria 75 Żywa lekcja historii - polska husaria 74 Żywa lekcja historii - polska husaria 73 Żywa lekcja historii - polska husaria 72 Żywa lekcja historii - polska husaria 71 Żywa lekcja historii - polska husaria 70 Żywa lekcja historii - polska husaria 69 Żywa lekcja historii - polska husaria 68 Żywa lekcja historii - polska husaria 67 Żywa lekcja historii - polska husaria 66 Żywa lekcja historii - polska husaria 65 Żywa lekcja historii - polska husaria 64 Żywa lekcja historii - polska husaria 63 Żywa lekcja historii - polska husaria 62 Żywa lekcja historii - polska husaria 61 Żywa lekcja historii - polska husaria 60 Żywa lekcja historii - polska husaria 59 Żywa lekcja historii - polska husaria 58 Żywa lekcja historii - polska husaria 57 Żywa lekcja historii - polska husaria 56 Żywa lekcja historii - polska husaria 55 Żywa lekcja historii - polska husaria 54 Żywa lekcja historii - polska husaria 53 Żywa lekcja historii - polska husaria 52 Żywa lekcja historii - polska husaria 51 Żywa lekcja historii - polska husaria 50 Żywa lekcja historii - polska husaria 49 Żywa lekcja historii - polska husaria 48 Żywa lekcja historii - polska husaria 47 Żywa lekcja historii - polska husaria 46 Żywa lekcja historii - polska husaria 45 Żywa lekcja historii - polska husaria 44 Żywa lekcja historii - polska husaria 43 Żywa lekcja historii - polska husaria 42 Żywa lekcja historii - polska husaria 41 Żywa lekcja historii - polska husaria 40 Żywa lekcja historii - polska husaria 39 Żywa lekcja historii - polska husaria 38 Żywa lekcja historii - polska husaria 37 Żywa lekcja historii - polska husaria 36 Żywa lekcja historii - polska husaria 35 Żywa lekcja historii - polska husaria 34 Żywa lekcja historii - polska husaria 33 Żywa lekcja historii - polska husaria 32 Żywa lekcja historii - polska husaria 31 Żywa lekcja historii - polska husaria 30 Żywa lekcja historii - polska husaria 29 Żywa lekcja historii - polska husaria 28 Żywa lekcja historii - polska husaria 27 Żywa lekcja historii - polska husaria 26 Żywa lekcja historii - polska husaria 25 Żywa lekcja historii - polska husaria 24 Żywa lekcja historii - polska husaria 23 Żywa lekcja historii - polska husaria 22 Żywa lekcja historii - polska husaria 21 Żywa lekcja historii - polska husaria 20 Żywa lekcja historii - polska husaria 19 Żywa lekcja historii - polska husaria 18 Żywa lekcja historii - polska husaria 17 Żywa lekcja historii - polska husaria 16 Żywa lekcja historii - polska husaria 15 Żywa lekcja historii - polska husaria 14 Żywa lekcja historii - polska husaria 13 Żywa lekcja historii - polska husaria 12 Żywa lekcja historii - polska husaria 11 Żywa lekcja historii - polska husaria 10 Żywa lekcja historii - polska husaria 9 Żywa lekcja historii - polska husaria 8 Żywa lekcja historii - polska husaria 7 Żywa lekcja historii - polska husaria 6 Żywa lekcja historii - polska husaria 5 Żywa lekcja historii - polska husaria 4 Żywa lekcja historii - polska husaria 3 Żywa lekcja historii - polska husaria 2 Żywa lekcja historii - polska husaria 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.