Podsumowanie naszej świątecznej zbiórki!
W grudniu i styczniu w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję „Ile waży Św. Mikołaj?”, podczas której uczniowie przynosili bilon, aby wspólnie pomóc potrzebującym. Dzięki Wam udało się zebrać 315 zł! Cała kwota została przekazana na rzecz Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, aby wspierać dzieci w potrzebie. Ogromne podziękowania dla wszystkich wolontariuszy, którzy pomagali w zbiórce, oraz dla uczniów i nauczycieli, którzy włączyli się w akcję!
Michał Czyżak

