Szkolne walentynki
13 lutego nasza szkoła wypełniła się czerwienią, różem i ogromną dawką życzliwości.
Samorząd Uczniowski rozdawał walentynki oraz słodkie lizaki, wywołując uśmiechy na twarzach uczniów i nauczycieli.
Z głośników płynęła muzyka, która wprawiła wszystkich w taneczny i radosny nastrój. Walentynkowa Zumba dostarczyła sporo energii i była okazją do wspólnej aktywności oraz dobrej zabawy. Słodka Przerwa zorganizowana przez Radę Rodziców sprawiła, że już nikt nie myślał o tym, że dziś jest piątek trzynastego.
Tego dnia można było:
- wrzucić miłą kartkę do skrzynki walentynkowej lub przypiąć coś miłego na tablicy walentynkowej,
- zrobić zdjęcie w walentynkowej fotobudce,
- złożyć komuś życzenia przez mikrofon podczas muzycznych przerw,
- ubrać się na czerwono lub różowo,
- a przede wszystkim – uśmiechnąć się do jak największej liczby osób.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego dnia.
Magdalena Zubrzycka, Ewa Soliwoda, Michał Czyżak
