2a w akcji!
Dzisiejsza (11.02.2026 r.) integracja uczniów klasy 2a w ełckim Laser Tagu to był strzał w dziesiątkę! Zamieniliśmy szkolne ławki na labirynty i trzeba przyznać – emocje były niesamowite. Było dużo biegania, trochę strategii i przede wszystkim masa śmiechu. Najważniejsze, że działaliśmy jako jedna drużyna (choć rywalizacja była zacięta!). Adrenalina trzyma nas do teraz, a poziom integracji skoczył o 100%! Wielkie podziękowania dla ekipy Laser Tag Ełk za świetną atmosferę i wspólną zabawę. Było super!
Małgorzata Cwalina

