Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Stradunach

Teatr muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy

10 lutego w naszej szkole wydarzyło się coś wyjątkowego. Odwiedzili nas artyści Filharmonii Narodowej z Warszawy, którzy zaprezentowali uczniom klas 1–3 spektakl w formie teatru muzycznego pt. „Syrenka”. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały historii Syrenki, Rybaka i Kupca. Chwilami było bardzo wesoło, a innym razem cicho i refleksyjnie. Uczniowie uważnie śledzili wydarzenia na scenie, reagując na śpiew, muzykę i grę aktorów. To było piękne spotkanie z muzyką i teatrem.

Magdalena Zubrzycka

Galeria zdjęć

Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 9 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 8 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 7 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 6 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 5 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 4 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 3 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 2 Teatr Muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności