Teatr muzyczny "Syrenka" Filharmonii Narodowej z Warszawy
10 lutego w naszej szkole wydarzyło się coś wyjątkowego. Odwiedzili nas artyści Filharmonii Narodowej z Warszawy, którzy zaprezentowali uczniom klas 1–3 spektakl w formie teatru muzycznego pt. „Syrenka”. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały historii Syrenki, Rybaka i Kupca. Chwilami było bardzo wesoło, a innym razem cicho i refleksyjnie. Uczniowie uważnie śledzili wydarzenia na scenie, reagując na śpiew, muzykę i grę aktorów. To było piękne spotkanie z muzyką i teatrem.
Magdalena Zubrzycka
