Wycieczka do Białegostoku kl. VII i VIII

31 października kl. 7-8 wzięły udział już w drugiej wycieczce projektowej, tym razem odwiedzony został Białystok. Uczniowie usłyszeli historię zniewolonych i zesłanych w głąb Rosji w Muzeum Pamięci Sybiru. Zapewne na długo zostanie im w pamięci witryna z porzuconym misiem czy odzieżą dziecięcą. W trakcie spaceru po Białymstoku grupa poznała trudne i smutne dzieje ludności żydowskiej, którzy od zawsze musieli bronić siebie i swojej kultury przed działaniami antysemitów. Obejrzany został Pałac Branickich i usłyszana historia pojawienia się pomnika Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. Na koniec uczniowie odwiedzili zrekonstruowany zamek w Tykocinie, związany m.in. ostatnimi władcami z Jagiellonów, Wazów, Radziwiłłów czy losami naszego wielkiego hetmana Stefana Czarnieckiego.

Katarzyna Szuchnicka

Galeria zdjęć

Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 41 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 40 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 39 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 38 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 37 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 36 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 35 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 34 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 33 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 32 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 31 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 30 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 29 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 28 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 27 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 26 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 25 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 24 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 23 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 22 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 21 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 20 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 19 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 18 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 17 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 16 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 15 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 14 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 13 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 12 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 11 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 10 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 9 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 8 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 7 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 6 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 5 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 4 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 3 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 2 Wycieczka do Białegostoku klasy VII i VIII 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.