Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Czary mary w zerówkach

,,Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, …wróżb.”

30.11.2023 r. w oddziale przedszkolnym 0a odbyła się  uroczystość  andrzejkowa pod hasłem „Postacie z baśni, bajek i bajeczek”. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb. Odwiedziła je wróżka Aneta , dzięki której dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą rekwizytów, kolorowych balonów z wróżbą na przyszłość itp.  Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Pod koniec zabawy przedszkolaki raczyły się słodkim poczęstunkiem. Zabawa była przednia, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Elżbieta Truszczyńska

 


Popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. My również chcieliśmy poznać uroki tego święta i właśnie z tego powodu, 30 listopada wzięliśmy udział w zabawie andrzejkowej. Całość imprezy uwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców z grupy 0b, za co serdecznie dziękujemy.

Kinga Brzuzy

Galeria zdjęć

Andrzejki w zerówce 42 Andrzejki w zerówce 41 Andrzejki w zerówce 40 Andrzejki w zerówce 39 Andrzejki w zerówce 38 Andrzejki w zerówce 37 Andrzejki w zerówce 36 Andrzejki w zerówce 35 Andrzejki w zerówce 34 Andrzejki w zerówce 33 Andrzejki w zerówce 32 Andrzejki w zerówce 31 Andrzejki w zerówce 30 Andrzejki w zerówce 29 Andrzejki w zerówce 28 Andrzejki w zerówce 27 Andrzejki w zerówce 26 Andrzejki w zerówce 25 Andrzejki w zerówce 24 Andrzejki w zerówce 23 Andrzejki w zerówce 22 Andrzejki w zerówce 21 Andrzejki w zerówce 20 Andrzejki w zerówce 19 Andrzejki w zerówce 18 Andrzejki w zerówce 17 Andrzejki w zerówce 16 Andrzejki w zerówce 15 Andrzejki w zerówce 14 Andrzejki w zerówce 13 Andrzejki w zerówce 12 Andrzejki w zerówce 10 Andrzejki w zerówce 11 Andrzejki w zerówce 9 Andrzejki w zerówce 8 Andrzejki w zerówce 7 Andrzejki w zerówce 6 Andrzejki w zerówce 5 Andrzejki w zerówce 4 Andrzejki w zerówce 3 Andrzejki w zerówce 2 Andrzejki w zerówce 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.