Ustawienia

Andrzejki klas I-III

Andrzejki to magiczny czas wróżb i czarów. To jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku szkolnym. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu grach i zabawach związanych z tym niezwykłym, magicznym dniem. Atmosfera była niesamowicie radosna. Zabawa andrzejkowa okazała się pełna uśmiechów, tańca i wspaniałej atmosfery. Pozostawiła uczestnikom wiele pozytywnych wspomnień.

Galeria zdjęć

Pozostałe

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.