Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Andrzejki klas I-III

Andrzejki to magiczny czas wróżb i czarów. To jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku szkolnym. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wielu grach i zabawach związanych z tym niezwykłym, magicznym dniem. Atmosfera była niesamowicie radosna. Zabawa andrzejkowa okazała się pełna uśmiechów, tańca i wspaniałej atmosfery. Pozostawiła uczestnikom wiele pozytywnych wspomnień.

 

Galeria zdjęć

Andrzejki klas I-III 96 Andrzejki klas I-III 95 Andrzejki klas I-III 94 Andrzejki klas I-III 93 Andrzejki klas I-III 92 Andrzejki klas I-III 91 Andrzejki klas I-III 90 Andrzejki klas I-III 89 Andrzejki klas I-III 88 Andrzejki klas I-III 87 Andrzejki klas I-III 86 Andrzejki klas I-III 85 Andrzejki klas I-III 84 Andrzejki klas I-III 83 Andrzejki klas I-III 82 Andrzejki klas I-III 81 Andrzejki klas I-III 80 Andrzejki klas I-III 79 Andrzejki klas I-III 78 Andrzejki klas I-III 77 Andrzejki klas I-III 76 Andrzejki klas I-III 75 Andrzejki klas I-III 74 Andrzejki klas I-III 73 Andrzejki klas I-III 72 Andrzejki klas I-III 71 Andrzejki klas I-III 70 Andrzejki klas I-III 69 Andrzejki klas I-III 68 Andrzejki klas I-III 67 Andrzejki klas I-III 66 Andrzejki klas I-III 65 Andrzejki klas I-III 64 Andrzejki klas I-III 63 Andrzejki klas I-III 62 Andrzejki klas I-III 61 Andrzejki klas I-III 60 0 Zabawa andrzejkowa klasy 3b (22) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (1) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (2) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (3) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (4) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (5) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (6) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (7) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (8) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (9) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (10) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (11) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (12) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (13) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (14) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (15) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (16) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (17) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (18) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (19) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (20) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (21) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (23) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (24) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (25) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (26) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (27) Zabawa andrzejkowa klasy 3b (28) Andrzejki klas I-III 31 Andrzejki klas I-III 30 Andrzejki klas I-III 29 Andrzejki klas I-III 28 Andrzejki klas I-III 27 Andrzejki klas I-III 26 Andrzejki klas I-III 25 Andrzejki klas I-III 24 Andrzejki klas I-III 23 Andrzejki klas I-III 22 Andrzejki klas I-III 21 Andrzejki klas I-III 20 Andrzejki klas I-III 19 Andrzejki klas I-III 18 Andrzejki klas I-III 17 Andrzejki klas I-III 16 Andrzejki klas I-III 15 Andrzejki klas I-III 14 Andrzejki klas I-III 13 Andrzejki klas I-III 12 Andrzejki klas I-III 11 Andrzejki klas I-III 10 Andrzejki klas I-III 9 Andrzejki klas I-III 8 Andrzejki klas I-III 7 Andrzejki klas I-III 6 Andrzejki klas I-III 5 Andrzejki klas I-III 4 Andrzejki klas I-III 3 Andrzejki klas I-III 2 Andrzejki klas I-III 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.