Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Akademia Pszczoły Bohatera

W listopadzie Zespół Szkół Samorządowych w Stradunach przystąpił do programu edukacyjnego pod nazwą Akademia Pszczoły Bohatera. Uroczysta wojewódzka inauguracja programu odbyła się w Szkole Podstawowej nr 4 im. Prof. Władysława Szafera w Ełku.

Celem programu jest poszerzanie i zdobywanie wiedzy o pszczołach i ich roli w środowisku naturalnym i rolniczym, a także kształtowanie wiedzy na temat zdrowego odżywiania oraz o produktach rolniczych pochodzących z rodzimej produkcji rolniczej i przetwórstwa spożywczego.

W ramach uczestnictwa w programie nasza szkoła otrzymała ul edukacyjny wraz z kombinezonem pszczelarza oraz upominki – pakiety z sokami i zdrowymi przekąskami promującymi zdrowe odżywianie dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

W jednej z sal naszej szkoły powstał kącik tematyczny, przy którym będą prowadzone zajęcia o tematyce pszczelarskiej. Nasi uczniowie na pewno chętnie będą poznawać ciekawostki z życia pszczół.

Magdalena Mejer

Galeria zdjęć

Nasi uczniowie z upominkami Inauguracja programu edukacyjnego Akademia Pszczoły Bohatera w SP nr 4 w Ełku (2) Inauguracja programu edukacyjnego Akademia Pszczoły Bohatera w SP nr 4 w Ełku w SP nr 4 Inauguracja programu edukacyjnego Akademia Pszczoły Bohatera w SP nr 4 w Ełku Kącik tematyczny Nasi uczniowie z upominkami (2)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.