Ferie zimowe – baw się mądrze
Szkolny konkurs plastyczny „Ferie zimowe – baw się mądrze” został zorganizowany w celu promowania zasad bezpiecznego spędzania ferii zimowych oraz rozwijania kreatywności i zdolności plastycznych uczniów klas 1–3 szkoły podstawowej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a nadesłane prace charakteryzowały się pomysłowością, starannością wykonania oraz zgodnością z tematyką konkursu. Komisja konkursowa, po dokonaniu analizy wszystkich prac, wyłoniła laureatów oraz osoby wyróżnione. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się w obecności Pani Dyrektor szkoły w dniu 15 stycznia 2026 r.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Antonina Krupińska, klasa 2a
II miejsce – Agata Kopiczko, klasa 2b
III miejsce – Pola Twardowska, klasa 1
Wyróżnienia otrzymali:
Daria Sulik, klasa 3
Ludwik Słowikowski, klasa 2a
Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrody specjalne dla:
Szymona Bożka
Jana Podleckiego
W konkursie udział wzięli również:
Barbara Holz, Natalia Maraszkiewicz, Nikola Urbanowicz, Mariia Dzhantamirova oraz Zofia Zalewska.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, włożony wysiłek oraz chęć udziału w konkursie.
Elwira Choroś, Małgorzata Cwalina

