Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Leon
Jesienią uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z wyzwaniami Ogólnopolskiego Konkursu Leon z matematyki oraz języka angielskiego. Była to nie tylko forma rywalizacji, ale także szansa na sprawdzenie swojej wiedzy i rozwijanie zainteresowań.
W konkursie matematycznym wzięło udział 18 uczniów reprezentujących różne kategorie wiekowe. Zadania wymagały logicznego myślenia, umiejętności matematycznych oraz konsekwencji w działaniu. Z dumą ogłaszamy, że wśród uczestników znaleźli się laureaci:
Gabriel Mierzejewski, klasa II a – miejsce 8
Julia Kulik, klasa II a – miejsce 9
W konkursie matematycznym wzięli również udział :
Klasa II a – Ludwik Słowikowski, Marta Wróblewska, Anna Tyszkiewicz;
Klasa III – Wojciech Zalewski, Mariia Dżantamirova, Maria Życzkowska, Antoni Podbielski, Mikołaj Łuksza, Daria Sulik;
Klasa IV – Michał Filutkowski, Miłosz Matan, Liliana Biedulska;
Klasa V – Laura Sulik;
Klasa VII – Jakub Kucharski, Dawid Mścichowski, Paweł Wróblewski.
Również w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki. W konkursie wzięło udział 6 uczniów, a tytuł laureata zdobyli:
Magdalena Mielziuk klasa VIII – 7 miejsce
Stanisław Holz – klasa III – 8 miejsce
Damian Filipkowski – klasa III – 10 miejsce
W konkursie z języka angielskiego wzięli również udział:
Klasa III – Mariia Dżantamirova,
Klasa VIII – Oliwier Jaworowski, Weronika Kosakowska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursów oraz ich nauczycielom przygotowującym uczniów do zmagań konkursowych. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnej, wiosennej sesji konkursów, która będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, zdobycia nowych doświadczeń oraz osiągnięcia kolejnych sukcesów. Trzymamy kciuki za przyszłych uczestników!
Magdalena Mejer - koordynator konkursu

