Szkolny koncert kolęd i pastorałek
13 stycznia 2026 roku odbył się szkolny Koncert Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie miało bardzo kameralny charakter, a panująca atmosfera sprzyjała dzieciom i pozwalała im poczuć się swobodnie na scenie. W koncercie wzięło udział wielu wykonawców, którzy zaprezentowali zarówno występy wokalne, jak i instrumentalne.
Podczas koncertu dzieci miały również okazję poznać różne instrumenty muzyczne – mogły je zobaczyć z bliska oraz wysłuchać ich brzmienia na żywo. Choć wykonawcom towarzyszyła trema, występy były cennym doświadczeniem. Uczniowie uczyli się obycia scenicznego, przełamywania nieśmiałości oraz odpowiedniego zachowania zarówno w roli wykonawców, jak i słuchaczy. Koncert był wartościowym i inspirującym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Ewa Soliwoda
