Wizyta klasy 4 u przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”
Dzisiaj my, klasa 4, mieliśmy wyjątkową przyjemność odwiedzić przedszkolaków i przedstawić im fragmenty lektury „Cukierku, ty łobuzie!”. Przygotowaliśmy się naprawdę solidnie – role były podzielone, głosy przećwiczone, a niektórzy z nas tak wcielili się w postacie, że mogliby spokojnie startować w castingach do dubbingu.
Przedszkolaki słuchały nas jak zaczarowane. Widać było, że historia niesfornego Cukierka bardzo im się podoba – śmiały się, komentowały i uważnie śledziły każdy „koci” wybryk.
Bardzo się cieszymy, że mogliśmy odwiedzić młodszych kolegów. To była fajna przygoda, świetna zabawa i… już planujemy, co pokażemy im następnym razem!
Michał Czyżak
