Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Stradunach

Wizyta klasy 4 u przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”

Dzisiaj my, klasa 4, mieliśmy wyjątkową przyjemność odwiedzić przedszkolaków i przedstawić im fragmenty lektury „Cukierku, ty łobuzie!”. Przygotowaliśmy się naprawdę solidnie – role były podzielone, głosy przećwiczone, a niektórzy z nas tak wcielili się w postacie, że mogliby spokojnie startować w castingach do dubbingu.

Przedszkolaki słuchały nas jak zaczarowane. Widać było, że historia niesfornego Cukierka bardzo im się podoba – śmiały się, komentowały i uważnie śledziły każdy „koci” wybryk.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy odwiedzić młodszych kolegów. To była fajna przygoda, świetna zabawa i… już planujemy, co pokażemy im następnym razem! 

Michał Czyżak

Galeria zdjęć

Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   6 Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   5 Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   4 Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   3 Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   2 Wizyta klasy 4 u Przedszkolaków – „Cukierku, ty łobuzie!”   1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności